влевовправо

Відцентровий насос SCG-150 з витратоміром для обліку дизельного палива 220В, 150-250 л/хв
- Під замовлення
- Код: 30970
Відправка з 25 червня 202669 792 ₴
+380 (97) 176-15-15
Киев, многоканальный
- +380 (73) 231-48-58Київстар
- +380 (97) 176-15-15lifecell
- +380 (66) 584-10-51Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос з лічильником SCG-150 призначений для обліку роздачі великого обсягу палива. Для контролю при видачі
Здійснюємо якісну установку під ключ
Придбати цей товар в кредит без довідки про доходи за 15 хвилин
Найбільш продуктивний комплект для перекачки та обліку дизельного палива. Має підвищену зносостійкість, термозахист та безперервний цикл роботи S1. Даний насос деально підходить для швидкого перекачування дизельного палива з будь-яких ємностей. Дозволяє вести облік в умовах перекачування великої кількості дп. Лічильник зберігає в пам'яті параметри калібрування.
Характеристики:
| Живлення: | 220В |
| Робочий струм: | 5-9А |
| Потужність: | 1,1 кВт |
| Захист от перегріву: | так |
| Продуктивність: | 150-250 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S1 подовжений |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2 Бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 5 метрів |
| Максимальна висота подачі палива: | 25 метрів |
| Різьбові з'єднання: | 2' х 1 1/2 ' BSP |
| Діапазон робочої температури: | —20C/+50С |
| Кількість цифр на лічильнику: | 5 знаків |
| Похибка: | до 0.5% |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Габаритні розміри: | 370x200x250 мм |
| Вага брутто: | 25,79 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gespasa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дозволені рідини | Дизель |
- Ціна: 69 792 ₴
- Спосіб упаковки: Насос поставляється в оригінальній картонній упаковці.





